PSZCZÓŁKI

INFORMACJE DLA RODZICÓW

DRODZY RODZICE

W związku z urządzaniem kącika wiosennego w naszej sali, dzieci mogą przynosić wiosenne kwiaty, ziemię, nasiona, itp.

*********************************************************

INFORMACJA

Zgłoszone zostały przypadki szkarlatyny, wirusa RSV i ospy - prosimy o obserwacje stanu zdrowia dzieci.

Prosimy również o sprawdzenie stanu skóry głowy dziecka, gdyż mamy przypadek wszawicy.

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WYNIKAMI WSTĘPNEJ OBSERWACJI  DZIECI Z NASZEJ GRUPY.

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE UMAWIANIE SIĘ NA SPOTKANIA W GODZINACH DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI W GRUPIE.

GODZINY DOSTĘPNOŚCI W NASZEJ GRUPIE:

- czwartki - od 12.30 do 13.30

- poniedziałki - od 10.00 do 11.00

(po wcześniejszym umówieniu się)

DRODZY RODZICE

BARDZO PROSIMY O PRZYNOSZENIE DO GRUPY SZCZOTECZKI, PASTY I KUBKA DLA DZIECKA DO MYCIA ZĘBÓW - WSZYSTKO PODPISANE.

Tooth Vector Images (over 120,000)

********************************************************************************************************************************************************